top of page
בקורב אצלך.jpg
הזמנות
צילום
מוזיקה
טבעות
איפור
מקום

הנשים המובילות את עולם החתונות בצפון

חבורת נשים, כל אחת מובילה בתחומה, התאחדו בכדי להביא את הבשורה לכמה שיותר זוגות העומדים לפני חתונה.

"החלטנו שאנחנו רוצות להביא מצויינות לתחום. הסגנון המשותף לכולנו הוא טבעי ולא מתאמץ. אנחנו יודעות שיש קהל שמחפש בדיוק את זה ואליו אנחנו פונות" הן אומרות.

girl-pawr.gif

בחבורה ישנה בעלת מקום מיוחד לאירועים, די.ג'יית מובילה בארץ, המתקלטת במסיבות הכי שוות, תכשיטנית אלופה שהתמחתה באוסטרליה, מאפרת שיודעת לעצור רגע לפני, צלמת מדהימה וממתגת חתונות מהשורה הראשונה. כולן תושבות הגליל. 

בואו נכיר את העוסקות במלאכה. נבחרת החלומות:

2018-10-09 (1).jpg

לימור ראטס

מאפרת

מומחית לאיפור טבעי, כזה שמדגיש

את כל מה שיפה.

את נראית את- רק יפה יותר   

054.56.11.481

  • Facebook - Black Circle

איך הכל התחיל: אי שם בגיל חמש, כשכל מי שהייתה מוכנה להפקיד את עצמה בידיי זכתה לאיפור (לא תמיד מחמיא, אבל בהחלט צבעוני ויצירתי), כולל בובות, נשים במגזינים וכל דבר שהידיים שלי נחתו עליו. מול המראה הייתי מדמיינת איך אני מאפרת שחקנים על סטים של סרטים הוליוודיים. החלום התגשם כשמצאתי את עצמי מיד בסיום  לימודי איפור על סטים של הפקות הקולנוע והטלויזיה המשובחות ביותר בארץ. הרבה כיף והרפתקאות צברתי בתקופה הזאת, כולל שני ביקורים בעזה מאפרת ראיונות עם ערפאת...(ממש פורסט גאמפ הישראלית חח..). עם האמהות, שבאה עלי לטובה,  שיניתי כיוון וגיליתי שהרבה יותר מתאים וכיף לי לעבוד עם כלות ונשים בימים החשובים והמרגשים ביותר שלהן ועם הזמן גם שיניתי אווירה מהאורבניות התל אביבית המדהימה, לחורש והים שבגליל.

 

מה אני הכי אוהבת בעבודה שלי : את המפגש האנושי. את השיחה. ההיכרות. הגיוון. ההרפתקה .... בכל פעם מחדש , נשים חדשות ומסקרנות , משפחות חדשות , מקומות חדשים לסוע אליהם. אוהבת להרגיש ששימחתי . אוהבת לראות שהעצמתי.וכמובן לראות את הקסם שאני מצליחה לעשות : לעצב , לפסל , לצייר ושהכל יראה כמה שיותר טבעי ונכון ומדוייק.

 

מה מייחד אותי :חייבת לעבוד מהלב ועם כל הלב והנשמה. כמי שעובדת עם נשים , ומתמחה ביופי הנשי , חשוב לי להיות קשובה וסבלנית , גם כדי שהאיפור והשיער יתאימו באופן מדויק לאישיות ולנתונים , וגם כי כשהלקוחה רגועה ומרגישה טוב , היא נראית טוב!

 

קהל היעד שלי : נשים , מכל הסוגים וללא הבדלי דת גזע ו..טוב נו... נשים שרוצות להראות ולהרגיש כמו עצמן , רק משודרג. נשים שחשוב להן להשאר טבעיות , יפוצו ומחוברות לעצמן. עם השנים פתחתי מיומנות גבוהה בשיטת האיפור הטבעי , ונותנת מענה מושלם לנשים שמחפשות בדיוק את זה.

 

לקוחת החלומות שלי:כל כלה באשר היא , שמחפשת ליווי אמיתי ליום החשוב שלה  (במיוחד אם היא מזמינה סושי ככיבוד , שמה מוזיקה טובה ,  וממליצה עלי לכל יתר החברות הכלות שלה )

 

החתונה שלי:בבית של ההורים , שבוע אחרון של חודש שמיני (לובשת שמלה הודית שלימים הסתבר שהיא אוהל בעצם) , קולגה איפרה אותי (כשהבת של , בת 5, עשתה לי קצת דיפיוזר בשיער), מעט אורחים , אוכל מעולה והתרגשות מעל המצופה. החתונה המושלמת בשבילנו!

לימור ראטס

טלפון: 054.56.11.481

מייל: limor13@gmail.com

אתר:

bottom of page