top of page

המדריך האולטימטיבי לתכנון אירוע עיסקי


כל עסק שרוצה לבנות מערכות יחסים מתמשכות צריך לדעת להפיק אירועים מקצועיים. בין אם אתם מארחים השקת מוצר ל-300 אנשים או הכשרת עובדים ל-15, חשוב לגשת לכל מפגש מתוך הבנה של חמשת האלמנטים של ניהול אירועים - מחקר, עיצוב, תכנון, תיאום והערכה. ברגע שאירוע מתחלק לשלבים הניתנים לניהול, קל הרבה יותר להמשיג אותו ולחבר את החלקים המרגשים הרבים הדרושים כדי לעשות אירוע מוצלח.


בעולם יותר ויותר דיגיטלי, אירועים עיסקיים מאפשרים לאנשים להיפגש באופן אישי ולפתח קשרים אמיתיים. כתוצאה מכך, אירוח אירועי חברה הפך חשוב מתמיד. אירועים הם הערוץ היעיל ביותר להשגת יעדים עסקיים.


אירוע עיסקי מאפשר לך לחזק את הקשרים עם הלקוחות, העובדים והשותפים.


להלן 5 טיפים כיצד לתכנן אירוע שהמשתתפים שלך לא ישכחו במהרה:


1. מה מטרת האירוע?

ברגע שתחליטי שאת רוצה לארח אירוע, הצעד הראשון שלך הוא להגדיר מה את מקווה להשיג.

התחלי בכך שתשאלי את עצמך מדוע את עורכת את האירוע ומה את מצפה ממנו. לאחר שזיהית את המטרות והציפיות שלך, תוכלי לקבוע איזה סוג של אירוע יהדהד עם הקהל המיועד שלך.

במקום לחשוב על זה כעל אירוע חברה בלבד, חשבו על זה כאילו אתם מספקים חווית מותג כוללת. את רוצה שזה יהיה משמעותי ומרתק.


2. הגדירי תקציב ריאלי.

את צריכה לדעת עם כמה כסף אפשר לעבוד בכדי לקבוע איזה סוג של אירוע אפשר להפיק. כדאי לדעת בשלב מוקדם כמה את רוצה להוציא, ולאחר מכן לתכנן להוציא לפחות 10% יותר...

בנוסף, אל תחסכו במזון או במשקאות, וקחו בחשבון מגבלות תזונתיות מיוחדות.


3. מי הקהל? מה בתכנית?

חלק חשוב בתהליך התכנון הוא הגדרת קהל היעד שלכם. האם אלו המנהלים של החברה, המנהלים בפועל, הלקוחות הוותיקים, השותפים העסקיים, חברי הקהילה, או שילוב של כמה מהקבוצות האלה או אחרות? ברגע שאת יכולה לתת שם לקהל שלך, את יכולה לספק את התוכנית לצרכיו ולתחומי העניין שלהם.

צריכים המלצות? פנו אלינו. נשמח לעזור!

הרצאה, למשל, של מומחה בתעשייה, יכולה למצב את החברה שלך כיועץ מהימן במקום רק כספק. פנאלים של סיעור מוחות סביב השולחנות העגולים שלנו הם אפשרות פופולרית נוספת.


עשו משהו מהנה, בלתי נשכח ומשעשע שהם בדרך כלל לא היו עושים בשום מקום או בכל זמן אחר. הרצאה, סטנד אפ או הופעה של להקה מפורסמת.

שוב, אנחנו יכולים לעזור. דברו איתנו


קבעו מה אתם הולכים לעשות כדי להפוך את זה לאירוע 'מחוץ לקופסה'". הקדישו את הזמן בכדי להבין מה יבדל את האירוע שלכם מאלה דומים בענף שלכם או אפילו כאלה שהפקתם בעבר.


4. קדמי את האירוע שלך.

כדי שכולם יגיעו לאירוע שלך זה הכרחי למצוא דרכים יצירתיות להעביר את הבשורה. עבור אירוע קטן עם רשימת מוזמנים מוגבלת את יכולה פשוט לשלוח הזמנות, אבל באירועים גדולים יותר את צריכה להיות נועזת יותר.


בעידן הדיגיטלי של היום, נדרשות מגוון שיטות קידום כדי לייצר נוכחות.

שליחת מייל, פרסום מודעות בניוזלטרים, קידום במדיה החברתית כשהצוות שלך מפיץ את הבשורה. השיווק שלך במדיה החברתית יכול לכלול גם סרטוני פרומו, פוסטים בבלוג אורחים ועדכוני פייסבוק, אינסטגרם או טיקטוק.

את יכולה גם לבחון הזדמנויות חסות אפשריות לאירוע שלך. נותני החסות יכולים לממן חלק מהאירוע, מה שעוזר לך לעמוד בעלויות. חשוב מכך, לנותני חסות יש אינטרס בקידום האירוע שלך. סיעור מוחות של רשימה של נותני חסות אידיאליים שהמותג, הייעוד או השירותים שלהם משלימים את האירוע שלך בדרך כלשהי. את יכולה לפתח מגוון של חבילות חסות ולפנות אליהם לגבי הזדמנויות שותפות אפשריות. זה עובד הכי טוב אם את ממקדת את ההצעה שלך כדי להדגיש את הערך של המשתתפים לנותני חסות פוטנציאליים.


5. בחרי את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

ידוע שהאירועים הנחגגים אצלנו בעדיה נוחלים הצלחות כבירות. אנחנו ידועים באיכות הלא מתפשרת של כל פרט ופרט הנוגע לאירועים שלכם. אנחנו מחוייבים ב110% וההצלחה של כל אירוע היא ההצלחה שלנו.

יש לנו רשימת ספקים מומלצים. כל מי שנוגע להצלחה של האירוע שלכם מופיע בה.

נשמח להעביר לכם אותה. דברו איתנו


אל תשכחי ליהנות ולתעד, למען האירועים הבאים :)המחלקה העיסקית של עדיה פתוחה עבורך. מוזמנת להתייעץ איתנו וליצור אירוע מושלם!

050.646.4747 | www.adia4love.com/business-pleasure

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page